Counter Strike Dünyası By kRm 2010 DAN BERİ Wall Hack Aim Hack Aim Cfg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Counter Strike Dünyası By kRm 2010 DAN BERİ Wall Hack Aim Hack Aim Cfg

Counter Strike Global Offensive , Hileleri Cfg Fps Herşey Burada - CS GO WALL HACK Steam Cs 1.6 sXe 15.7 Wall Hack

AnasayfaKayıt OlGaleriSSSLatest imagesAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
kRmAimV2CSGOCFG
kRmAimV2
En son konular
» Harbi Hs Cfg SEKME KESİNLİKLE EN AZA İNDİRİLDİ DENE
Hainsin (Aptal sarışın işte) Icon_minitimePaz Nis. 26, 2020 5:35 pm tarafından kdrcnyldz

» C.S 1.6 & 1.5 KRMV2 [AİM HACK CFG GİRR] |--| KACIRMA FULL HS BU CFG
Hainsin (Aptal sarışın işte) Icon_minitimePaz Nis. 26, 2020 4:40 pm tarafından kdrcnyldz

» Aliassız Cfg Yaptım Süper Oldu Yorum Sizin :) [ NO ALİAS SÜRÜMÜ ]
Hainsin (Aptal sarışın işte) Icon_minitimePaz Nis. 26, 2020 4:39 pm tarafından kdrcnyldz

» SÜPER BİR CFG %900 AİMLİ FULL HS !!! GARANTİ GİR KACIRMA
Hainsin (Aptal sarışın işte) Icon_minitimeC.tesi Tem. 14, 2018 9:06 pm tarafından zekerya23

» Cs 1.6 sXe 15.7 Wall Hack , Cs 1.6 Wall Hack 2016 [GÜNCEL] + VİDEO
Hainsin (Aptal sarışın işte) Icon_minitimeÇarş. Eyl. 14, 2016 2:35 am tarafından kRm

» Counter Strike 1.6 CD Hack Hilesi indir Aim Wallhack Fazlası 2016
Hainsin (Aptal sarışın işte) Icon_minitimeÇarş. Eyl. 14, 2016 2:19 am tarafından kRm

» Cs 1.6 Wall Hack İndir (Lazerli Aim Hilesi) Cd Hack 2016
Hainsin (Aptal sarışın işte) Icon_minitimeÇarş. Eyl. 14, 2016 2:17 am tarafından kRm

» Best Config Ever In CSGO
Hainsin (Aptal sarışın işte) Icon_minitimeÇarş. Eyl. 14, 2016 1:58 am tarafından kRm

» CS:GO FPS ARTTIRICI CFG INDIR
Hainsin (Aptal sarışın işte) Icon_minitimeÇarş. Eyl. 14, 2016 1:55 am tarafından kRm

En iyi yollayıcılar
kRm
Hainsin (Aptal sarışın işte) Vote_lcapHainsin (Aptal sarışın işte) Voting_barHainsin (Aptal sarışın işte) Vote_rcap 
genzo41
Hainsin (Aptal sarışın işte) Vote_lcapHainsin (Aptal sarışın işte) Voting_barHainsin (Aptal sarışın işte) Vote_rcap 
Thracian
erden11
~JokeR~
Dusthy
ati08
wowhelboy
faLca0
umutc
Kimler hatta?
Toplam 8 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 8 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 425 kişi Cuma Ağus. 22, 2014 3:15 am tarihinde online oldu.
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

Hainsin (Aptal sarışın işte)

YazarMesaj
genzo41
Uzman Üye
Uzman Üye
genzo41

SpoNsOrluK : SPONSRLUKK ALANIII

Hainsin (Aptal sarışın işte) Empty
MesajKonu: Hainsin (Aptal sarışın işte)   Hainsin (Aptal sarışın işte) Icon_minitimePtsi Ocak 17, 2011 11:13 pm

Günün birinde İstanbul’da sarışının biri hayattan o kadar bezmiş ki kendini boğazın soğuk sularına bırakarak hayatına son vermeye karar vermiş.

Boğaziçi köprüsünden geçerken arabasını durdurmuş, bariyerlere çıkmış ve titreyerek az sonra kendisini bu çekilmez hayattan kurtaracak olan sulara baka baka ağlarken yanına genç ve yakışıklı bir genç gelmiş.

Genç ona acımış ve sarışının ellerini tutup "Bak, yasaman için çok neden var.Yarın sabah gemim Amerika'ya gitmek üzere demir alacak. Eğer istersen, seni de çaktırmadan gemiye alıp saklayabilirim. Sana hem yemek getiririm hem de sana çok iyi bakarım." demiş.

Sarışın bakmış kaybedecek bir şey yok; belki de Amerika'ya gidip yeni bir başlangıç yaparım umuduyla denizcinin teklifini kabul etmiş. O akşam denizci genç onu gemiye almış ve filikalardan birine saklamış.Her gece sarışına üç sandviç ve bir meyve getiriyormuş, sonra da sabaha kadar sevişiyorlarmış.

Bir kaç gün sonra, kaptan rutin kontrolleri sırasında sarışına rastlamış.Orada ne aradığını sormuş. Sarışın da "Ben bu gemideki denizcilerden biriyle anlaştım. O bana her gün yemek getiriyor ve Amerika'ya gitmemi sağlıyor. Ben de onun benimle sevişmesine izin veriyorum." demiş.

Kaptan,
"Seninle seviştiği kesin küçük hanım da .... Bu Kadıköy-Beşiktaş vapuru".

Hainsin (Aptal sarışın işte)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İSTE FORUM OYUNU....[Herkez Katılabilir]