Counter Strike Dünyası By kRm 2010 DAN BERİ Wall Hack Aim Hack Aim Cfg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Counter Strike Dünyası By kRm 2010 DAN BERİ Wall Hack Aim Hack Aim Cfg

Counter Strike Global Offensive , Hileleri Cfg Fps Herşey Burada - CS GO WALL HACK Steam Cs 1.6 sXe 15.7 Wall Hack

AnasayfaKayıt OlGaleriSSSLatest imagesAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
kRmAimV2CSGOCFG
kRmAimV2
En son konular
» Harbi Hs Cfg SEKME KESİNLİKLE EN AZA İNDİRİLDİ DENE
krm lütfen bak bunu sen bulursun Icon_minitimePaz Nis. 26, 2020 5:35 pm tarafından kdrcnyldz

» C.S 1.6 & 1.5 KRMV2 [AİM HACK CFG GİRR] |--| KACIRMA FULL HS BU CFG
krm lütfen bak bunu sen bulursun Icon_minitimePaz Nis. 26, 2020 4:40 pm tarafından kdrcnyldz

» Aliassız Cfg Yaptım Süper Oldu Yorum Sizin :) [ NO ALİAS SÜRÜMÜ ]
krm lütfen bak bunu sen bulursun Icon_minitimePaz Nis. 26, 2020 4:39 pm tarafından kdrcnyldz

» SÜPER BİR CFG %900 AİMLİ FULL HS !!! GARANTİ GİR KACIRMA
krm lütfen bak bunu sen bulursun Icon_minitimeC.tesi Tem. 14, 2018 9:06 pm tarafından zekerya23

» Cs 1.6 sXe 15.7 Wall Hack , Cs 1.6 Wall Hack 2016 [GÜNCEL] + VİDEO
krm lütfen bak bunu sen bulursun Icon_minitimeÇarş. Eyl. 14, 2016 2:35 am tarafından kRm

» Counter Strike 1.6 CD Hack Hilesi indir Aim Wallhack Fazlası 2016
krm lütfen bak bunu sen bulursun Icon_minitimeÇarş. Eyl. 14, 2016 2:19 am tarafından kRm

» Cs 1.6 Wall Hack İndir (Lazerli Aim Hilesi) Cd Hack 2016
krm lütfen bak bunu sen bulursun Icon_minitimeÇarş. Eyl. 14, 2016 2:17 am tarafından kRm

» Best Config Ever In CSGO
krm lütfen bak bunu sen bulursun Icon_minitimeÇarş. Eyl. 14, 2016 1:58 am tarafından kRm

» CS:GO FPS ARTTIRICI CFG INDIR
krm lütfen bak bunu sen bulursun Icon_minitimeÇarş. Eyl. 14, 2016 1:55 am tarafından kRm

En iyi yollayıcılar
kRm
krm lütfen bak bunu sen bulursun Vote_lcapkrm lütfen bak bunu sen bulursun Voting_barkrm lütfen bak bunu sen bulursun Vote_rcap 
genzo41
krm lütfen bak bunu sen bulursun Vote_lcapkrm lütfen bak bunu sen bulursun Voting_barkrm lütfen bak bunu sen bulursun Vote_rcap 
Thracian
erden11
~JokeR~
Dusthy
ati08
wowhelboy
faLca0
umutc
Kimler hatta?
Toplam 7 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 7 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 425 kişi Cuma Ağus. 22, 2014 3:15 am tarihinde online oldu.
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

krm lütfen bak bunu sen bulursun

2 posters
YazarMesaj
mehmetozdag
Geçerken Uğramıs
Geçerken Uğramıs

SpoNsOrluK : SPONSRLUKK ALANIII

krm lütfen bak bunu sen bulursun Empty
MesajKonu: krm lütfen bak bunu sen bulursun   krm lütfen bak bunu sen bulursun Icon_minitimePerş. Eyl. 02, 2010 2:15 pm

ben wall hack arıyorum ama sxe kullanmadan se siz serverde oynucam her yerde sxe wall hack var ben tek wall hack arıyorum ve bu serverde f2 f3 f4 f5 f6 f7 f8 f9 end tsları yasaklı bu tuslara basınca quıt yıyorsun direkman bana wall hack verebilecek varmı lütfen ?
_DmC_
Bayan Üye
Bayan Üye

SpoNsOrluK : SPONSRLUKK ALANIII

krm lütfen bak bunu sen bulursun Empty
MesajKonu: Geri: krm lütfen bak bunu sen bulursun   krm lütfen bak bunu sen bulursun Icon_minitimePaz Eyl. 05, 2010 9:16 am

servere girdiğinde kullanmak istediğim F tuşunu konsola şöyle yazıcaksın.Örneğin wall aim F2 tuşuyla açılıyor serverde F2 tuşuna basınca oyundan atıyor.Konsola unbind F2 yazıcaksın F2 bind ayarlarını silmiş olursun.Aynı şekilde hangi tuşu kullanmak istiyorsan konsola unbind [ Tuş adı] yazıcaksın.

krm lütfen bak bunu sen bulursun
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Lütfen bakın çok acil lütfen bakın
» Admın sxe bozuk Yardım ET Krm bak lütfen !!!!!
» Bunny ile ilgili lütfen bakın!!!
» Sayın Yetkililer ve Kullanıcılar Lütfen Yardım....
» Lutfen kRm Bakarmısın