Counter Strike Dünyası By kRm 2010 DAN BERİ Wall Hack Aim Hack Aim Cfg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Counter Strike Dünyası By kRm 2010 DAN BERİ Wall Hack Aim Hack Aim Cfg

Counter Strike Global Offensive , Hileleri Cfg Fps Herşey Burada - CS GO WALL HACK Steam Cs 1.6 sXe 15.7 Wall Hack

AnasayfaKayıt OlGaleriSSSLatest imagesAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
kRmAimV2CSGOCFG
kRmAimV2
En son konular
» Harbi Hs Cfg SEKME KESİNLİKLE EN AZA İNDİRİLDİ DENE
kRm Aim [ V8 ] sXe 10.0 Aim Hack Cfg - İlk Kez Görülen Aim Ayarları - - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Nis. 26, 2020 5:35 pm tarafından kdrcnyldz

» C.S 1.6 & 1.5 KRMV2 [AİM HACK CFG GİRR] |--| KACIRMA FULL HS BU CFG
kRm Aim [ V8 ] sXe 10.0 Aim Hack Cfg - İlk Kez Görülen Aim Ayarları - - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Nis. 26, 2020 4:40 pm tarafından kdrcnyldz

» Aliassız Cfg Yaptım Süper Oldu Yorum Sizin :) [ NO ALİAS SÜRÜMÜ ]
kRm Aim [ V8 ] sXe 10.0 Aim Hack Cfg - İlk Kez Görülen Aim Ayarları - - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Nis. 26, 2020 4:39 pm tarafından kdrcnyldz

» SÜPER BİR CFG %900 AİMLİ FULL HS !!! GARANTİ GİR KACIRMA
kRm Aim [ V8 ] sXe 10.0 Aim Hack Cfg - İlk Kez Görülen Aim Ayarları - - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Tem. 14, 2018 9:06 pm tarafından zekerya23

» Cs 1.6 sXe 15.7 Wall Hack , Cs 1.6 Wall Hack 2016 [GÜNCEL] + VİDEO
kRm Aim [ V8 ] sXe 10.0 Aim Hack Cfg - İlk Kez Görülen Aim Ayarları - - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 14, 2016 2:35 am tarafından kRm

» Counter Strike 1.6 CD Hack Hilesi indir Aim Wallhack Fazlası 2016
kRm Aim [ V8 ] sXe 10.0 Aim Hack Cfg - İlk Kez Görülen Aim Ayarları - - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 14, 2016 2:19 am tarafından kRm

» Cs 1.6 Wall Hack İndir (Lazerli Aim Hilesi) Cd Hack 2016
kRm Aim [ V8 ] sXe 10.0 Aim Hack Cfg - İlk Kez Görülen Aim Ayarları - - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 14, 2016 2:17 am tarafından kRm

» Best Config Ever In CSGO
kRm Aim [ V8 ] sXe 10.0 Aim Hack Cfg - İlk Kez Görülen Aim Ayarları - - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 14, 2016 1:58 am tarafından kRm

» CS:GO FPS ARTTIRICI CFG INDIR
kRm Aim [ V8 ] sXe 10.0 Aim Hack Cfg - İlk Kez Görülen Aim Ayarları - - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 14, 2016 1:55 am tarafından kRm

En iyi yollayıcılar
kRm
kRm Aim [ V8 ] sXe 10.0 Aim Hack Cfg - İlk Kez Görülen Aim Ayarları - - Sayfa 2 Vote_lcapkRm Aim [ V8 ] sXe 10.0 Aim Hack Cfg - İlk Kez Görülen Aim Ayarları - - Sayfa 2 Voting_barkRm Aim [ V8 ] sXe 10.0 Aim Hack Cfg - İlk Kez Görülen Aim Ayarları - - Sayfa 2 Vote_rcap 
genzo41
kRm Aim [ V8 ] sXe 10.0 Aim Hack Cfg - İlk Kez Görülen Aim Ayarları - - Sayfa 2 Vote_lcapkRm Aim [ V8 ] sXe 10.0 Aim Hack Cfg - İlk Kez Görülen Aim Ayarları - - Sayfa 2 Voting_barkRm Aim [ V8 ] sXe 10.0 Aim Hack Cfg - İlk Kez Görülen Aim Ayarları - - Sayfa 2 Vote_rcap 
Thracian
erden11
~JokeR~
Dusthy
ati08
wowhelboy
faLca0
umutc
Kimler hatta?
Toplam 3 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 3 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 425 kişi Cuma Ağus. 22, 2014 3:15 am tarihinde online oldu.
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

kRm Aim [ V8 ] sXe 10.0 Aim Hack Cfg - İlk Kez Görülen Aim Ayarları -

+21
Sie go |
susuzcol
ali99acar
ergünn
Thracian
umutas
Dusthy
kahraman4
aslanx96
turker666
SouLjaBoy
qorky01
q59
faLca0
aft24
firary
massacre944
umutc
baron
ati08
kRm
25 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Sie go |
Bayan Üye
Bayan Üye

SpoNsOrluK : SPONSRLUKK ALANIII

kRm Aim [ V8 ] sXe 10.0 Aim Hack Cfg - İlk Kez Görülen Aim Ayarları - - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: kRm Aim [ V8 ] sXe 10.0 Aim Hack Cfg - İlk Kez Görülen Aim Ayarları -   kRm Aim [ V8 ] sXe 10.0 Aim Hack Cfg - İlk Kez Görülen Aim Ayarları - - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Tem. 29, 2010 7:35 pm

Mehaba Kerem, haci emeğine sağlık, güzel paylaşım ama RAR şifresi yanşış diyor. Rar şifresi nedir? tamam ben şifreyi buldum, arkadaşlar RAR şifresi ''krm'' bunu yazın direk açılır dosya. Kerem kardeş consol´a ne yazacağız aktif olması için; ben bunu yazdım aktif olmadı. ''krmaimv8.cfg'' tamam güzel anlatmışsınız da birde nasıl aktif olunacağınıda anlat.
kRm
Emektar Üye
Emektar Üye
kRm

csyeri.turkforumpro.com
Rütbe Rütbe:
kRm Aim [ V8 ] sXe 10.0 Aim Hack Cfg - İlk Kez Görülen Aim Ayarları - - Sayfa 2 Left_bar_bleue1000/1000kRm Aim [ V8 ] sXe 10.0 Aim Hack Cfg - İlk Kez Görülen Aim Ayarları - - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (1000/1000)

kRm Aim [ V8 ] sXe 10.0 Aim Hack Cfg - İlk Kez Görülen Aim Ayarları - - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: kRm Aim [ V8 ] sXe 10.0 Aim Hack Cfg - İlk Kez Görülen Aim Ayarları -   kRm Aim [ V8 ] sXe 10.0 Aim Hack Cfg - İlk Kez Görülen Aim Ayarları - - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Tem. 30, 2010 9:02 am

| AKIN demiş ki:
Mehaba Kerem, haci emeğine sağlık, güzel paylaşım ama RAR şifresi yanşış diyor. Rar şifresi nedir? tamam ben şifreyi buldum, arkadaşlar RAR şifresi ''krm'' bunu yazın direk açılır dosya. Kerem kardeş consol´a ne yazacağız aktif olması için; ben bunu yazdım aktif olmadı. ''krmaimv8.cfg'' tamam güzel anlatmışsınız da birde nasıl aktif olunacağınıda anlat.

bunu cs ye yeni baslayanlarda bilir die yazmadım rar şifresi krm dir rar dan cıkan dosyası valve cstrikenin içine atıoruz ¨¨ exec krmaimv8.cfg yazıoruz consoleye sonra isim değişioruz ondna sonra kendi ayarlarınızı yapıorsunuz options keyboard usedefaults yes diorsun oldu bitti
https://csyeri.yetkin-forum.com
Sie go |
Bayan Üye
Bayan Üye

MesajKonu: Geri: kRm Aim [ V8 ] sXe 10.0 Aim Hack Cfg - İlk Kez Görülen Aim Ayarları -   kRm Aim [ V8 ] sXe 10.0 Aim Hack Cfg - İlk Kez Görülen Aim Ayarları - - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Tem. 30, 2010 12:44 pm

Şimdi Kerem kardeş ben CFG kullanmayı sevmem kullandan da hiç haz etmem. Fakat acil bir durum olduğu içinkullanayım dedim. Şifren krdım öyle buldum sen ''~~ krm'' yazdıüın için herke ~~krm yazıyor. Orayı düzelt bence. Smile neyse aklıma sonradan geldi nasıl aktif yapacağım bir kere daha kullanmaştım. Konuya gelince hacı cfg pek işime yaramadı işin doğrusu awp alıyorum çok yavas ateş edyor. Mause ayarları aşırı hızlı ama awp alınca yavaşlıyor adamı kaçırıyorum bu yüzden. Birde kasma çok oluyor, sonra her CS girdiğim de yeniden isim veriyorum o sorun değil; ama oyuna giriyorum ataeş etmiyor sorna ayarları yapıyorum ateş ediyor her CS girdğim de bunu yapıyor. Buna nasıl çözüm bulacağız?
kRm
Emektar Üye
Emektar Üye
kRm

csyeri.turkforumpro.com
Rütbe Rütbe:
kRm Aim [ V8 ] sXe 10.0 Aim Hack Cfg - İlk Kez Görülen Aim Ayarları - - Sayfa 2 Left_bar_bleue1000/1000kRm Aim [ V8 ] sXe 10.0 Aim Hack Cfg - İlk Kez Görülen Aim Ayarları - - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (1000/1000)

MesajKonu: Geri: kRm Aim [ V8 ] sXe 10.0 Aim Hack Cfg - İlk Kez Görülen Aim Ayarları -   kRm Aim [ V8 ] sXe 10.0 Aim Hack Cfg - İlk Kez Görülen Aim Ayarları - - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Tem. 30, 2010 7:39 pm

ben cfglerimi neden prolar kullansın derim işte böle ayarları değişik olupta düzeltemeynler sorun yasıor bunu hata die belirtior herkesin ayarı değişiktir bu ayarı yapmayıda bilmiorsan ... o benim sorunum değildir.
https://csyeri.yetkin-forum.com
azrailozi
Bayan Üye
Bayan Üye

MesajKonu: Geri: kRm Aim [ V8 ] sXe 10.0 Aim Hack Cfg - İlk Kez Görülen Aim Ayarları -   kRm Aim [ V8 ] sXe 10.0 Aim Hack Cfg - İlk Kez Görülen Aim Ayarları - - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Tem. 31, 2010 5:57 pm

sadfsad
kadir4235
Geçerken Uğramıs
Geçerken Uğramıs

MesajKonu: aga link yokk   kRm Aim [ V8 ] sXe 10.0 Aim Hack Cfg - İlk Kez Görülen Aim Ayarları - - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Tem. 31, 2010 5:59 pm

aga link yok be nasıl bı yer bura
Lazio
Bayan Üye
Bayan Üye
Lazio

MesajKonu: Geri: kRm Aim [ V8 ] sXe 10.0 Aim Hack Cfg - İlk Kez Görülen Aim Ayarları -   kRm Aim [ V8 ] sXe 10.0 Aim Hack Cfg - İlk Kez Görülen Aim Ayarları - - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Mart 02, 2011 10:23 pm

selam
nakarta07
Bayan Üye
Bayan Üye
nakarta07

MesajKonu: Geri: kRm Aim [ V8 ] sXe 10.0 Aim Hack Cfg - İlk Kez Görülen Aim Ayarları -   kRm Aim [ V8 ] sXe 10.0 Aim Hack Cfg - İlk Kez Görülen Aim Ayarları - - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Tem. 13, 2012 7:38 am

gzl

kRm Aim [ V8 ] sXe 10.0 Aim Hack Cfg - İlk Kez Görülen Aim Ayarları -
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» CS:GO Performans Ayarları (FPS artırma)