Counter Strike Dünyası By kRm 2010 DAN BERİ Wall Hack Aim Hack Aim Cfg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Counter Strike Dünyası By kRm 2010 DAN BERİ Wall Hack Aim Hack Aim Cfg

Counter Strike Global Offensive , Hileleri Cfg Fps Herşey Burada - CS GO WALL HACK Steam Cs 1.6 sXe 15.7 Wall Hack

AnasayfaKayıt OlGaleriSSSLatest imagesAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
kRmAimV2CSGOCFG
kRmAimV2
En son konular
» Harbi Hs Cfg SEKME KESİNLİKLE EN AZA İNDİRİLDİ DENE
KRM yaparsan aynı şekilde süper olur  Icon_minitimePaz Nis. 26, 2020 5:35 pm tarafından kdrcnyldz

» C.S 1.6 & 1.5 KRMV2 [AİM HACK CFG GİRR] |--| KACIRMA FULL HS BU CFG
KRM yaparsan aynı şekilde süper olur  Icon_minitimePaz Nis. 26, 2020 4:40 pm tarafından kdrcnyldz

» Aliassız Cfg Yaptım Süper Oldu Yorum Sizin :) [ NO ALİAS SÜRÜMÜ ]
KRM yaparsan aynı şekilde süper olur  Icon_minitimePaz Nis. 26, 2020 4:39 pm tarafından kdrcnyldz

» SÜPER BİR CFG %900 AİMLİ FULL HS !!! GARANTİ GİR KACIRMA
KRM yaparsan aynı şekilde süper olur  Icon_minitimeC.tesi Tem. 14, 2018 9:06 pm tarafından zekerya23

» Cs 1.6 sXe 15.7 Wall Hack , Cs 1.6 Wall Hack 2016 [GÜNCEL] + VİDEO
KRM yaparsan aynı şekilde süper olur  Icon_minitimeÇarş. Eyl. 14, 2016 2:35 am tarafından kRm

» Counter Strike 1.6 CD Hack Hilesi indir Aim Wallhack Fazlası 2016
KRM yaparsan aynı şekilde süper olur  Icon_minitimeÇarş. Eyl. 14, 2016 2:19 am tarafından kRm

» Cs 1.6 Wall Hack İndir (Lazerli Aim Hilesi) Cd Hack 2016
KRM yaparsan aynı şekilde süper olur  Icon_minitimeÇarş. Eyl. 14, 2016 2:17 am tarafından kRm

» Best Config Ever In CSGO
KRM yaparsan aynı şekilde süper olur  Icon_minitimeÇarş. Eyl. 14, 2016 1:58 am tarafından kRm

» CS:GO FPS ARTTIRICI CFG INDIR
KRM yaparsan aynı şekilde süper olur  Icon_minitimeÇarş. Eyl. 14, 2016 1:55 am tarafından kRm

En iyi yollayıcılar
kRm
KRM yaparsan aynı şekilde süper olur  Vote_lcapKRM yaparsan aynı şekilde süper olur  Voting_barKRM yaparsan aynı şekilde süper olur  Vote_rcap 
genzo41
KRM yaparsan aynı şekilde süper olur  Vote_lcapKRM yaparsan aynı şekilde süper olur  Voting_barKRM yaparsan aynı şekilde süper olur  Vote_rcap 
Thracian
erden11
~JokeR~
Dusthy
ati08
wowhelboy
faLca0
umutc
Kimler hatta?
Toplam 13 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 13 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 425 kişi Cuma Ağus. 22, 2014 3:15 am tarihinde online oldu.
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

KRM yaparsan aynı şekilde süper olur

2 posters
YazarMesaj
akrepkral
Geçerken Uğramıs
Geçerken Uğramıs

SpoNsOrluK : SPONSRLUKK ALANIII

KRM yaparsan aynı şekilde süper olur  Empty
MesajKonu: KRM yaparsan aynı şekilde süper olur    KRM yaparsan aynı şekilde süper olur  Icon_minitimeÇarş. Tem. 07, 2010 2:52 pm

>Omega Ayarları!!!

->Anarchy Ayarları!!

->Görüntü Ayarı!!!!!!!!

-> Headshot atma özelliği gözle görülebilir şekilde artırılsın..
-> Virüs yoktur ve kota dostudur..

-> Bunny ayarları son düzeyde olsun.

-> özeliikle ve özellikle KARANLIK YERLERIN HEPSİ KARARMICAK ŞEKİLDE DEĞİŞMEYEN AŞIRI AYDINLIK VE NET OLSUN

->Oyunda kasma yapmaasın

-> Awp zoom kalın olsun

-> mausu ayarları olsun ve duck ayarı olsun
-> Karanlık yerleri çok net göstersın speed hack içeribiliyorsa içersin

-> Aliass hilesi çalışsın kesinlikle. özellikle ve özellikle aim kaysın aim ayarlı cok ıyı olsun
-> Setburst ayarLarı !

-> sXe Injected [all version] alias ayarLarı !

-> Awp Zoom ayarları başarılı bir şekilde yapılsın

-> Süper Hs Ler atmam ıcın ne lazımsa yaz

-> Omuz Seviyesine GeLen KurşunLarın HS oLasıLığı % 100 olsun

-> Karanlık Yerler aydınlatıılsın bunu cok yazdım cunku karanlık yerleırn aydınlatılması cok onemlıdır oynadım yer ıcın

-> Deagle,Glock Hs iyi atsın
-> Colt-Ak47 Hs çok iyi atsın her silah için kod girersen iyi olur

-> Awp Gövdeye Vurduğumuzda kafa gitsin

Gelişmiş ÖzeLLikLeri

-> Automatic Burst Settings ( Her Atışta Otomatik Denge )

-> Randomized aiming paketi

-> Temporary aim thru wall +

-> #Define Ayarları +

-> Forward plugin +

-> Duvar izleri için kimsede olmayan ayarlar + [bu cok onemlı basarı bır sekılde ayarlansın]

-> Native motd +

-> Native numargs +

-> alias LastvecSt

-> //INC's -[MuLti-VeC]-6.1

-> //INC's -[SiG]- 4.1 BUNU BASKA YERLERDEN ARASTIRDIM BULDUM AYARLARI KENDI DEYISIMLEDE ACIKLADIM KRM SNE YAPARSIN ANCA BUNU YAPARSAN BU OZELLIKLERIN TUMUNU YAPABILIRSIN HERSEY COK ONEMLI MERMI KESINLIKLE SEKMESIN OZELLIKLE KARANLIK YERLER AYDINLATILSIN AİM GÖREVİ DAHA ÜSTÜN OLSUN BU COK ONEMLI İYŞALLAH BUNU AYNEN TAM TAKIR YAPARSIN ŞİMDİDEN BAŞARILAR!!!!!
aft24
Geçerken Uğramıs
Geçerken Uğramıs

SpoNsOrluK : SPONSRLUKK ALANIII

KRM yaparsan aynı şekilde süper olur  Empty
MesajKonu: Geri: KRM yaparsan aynı şekilde süper olur    KRM yaparsan aynı şekilde süper olur  Icon_minitimeÇarş. Tem. 07, 2010 3:23 pm

yapıp buraya upload edermsn aynısını bende istiyorm.

KRM yaparsan aynı şekilde süper olur
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sorry Ping is to hing, try Again Later. Cfg de Bu sekılde Hata
» Full Mod sw 178.211.51.120 Adminlik 2 ay 7tl sınırsız 15 tl ve aynı zamanda slotluk sıteyene 1 tl ye yazarım?
» Harbi Hs Cfg SEKME KESİNLİKLE EN AZA İNDİRİLDİ DENE
» Aliassız Cfg Yaptım Süper Oldu Yorum Sizin :) [ NO ALİAS SÜRÜMÜ ]
» C.s 1.6 sxe 10.0 wall hack + Speed Hack , sxe 10.0 wall hack